Způsob objednávání fotokeramiky

Vážení zákazníci,

foto na keramiku lze nyní objednat takto:

- přes e-shop, u zvoleného produktu nahrajete přímo fotografii

- zaslání objednávky elektronicky  na e-mail keramika@lagoonfoto.cz. Do přílohy vložte fotografii, uveďte, prosím, objednávkový kod z ceníku nebo uveďte tvar a velikost keramiky, požadované barevné zpracování - buď ČB, sepie  nebo barva případně dekor - zlatá nebo platinová linka. Dále uveďte způsob doručení a to buď na naše vlastní prodejny v městech Vsetín, Praha 9 Galerie Harfa, Ostrava - Avion Shopping Park, Karviná - NC Tesco nebo Bystice pod Hostýnem - náměstí. Další způsob doručení je možný na některou z poboček Zásilkovny, aktuální seznam najdete na www.zasilkovna.cz nebo Vám doručíme zakázku na Vámi uvedenou adresu kurýrem GLS nebo DPD.

Ceny dopravy: doručení na naše prodejny: zdarma

doručení do Zásilkovny: 46 Kč

doručení na adresu GLS: 90 Kč

Dále uveďte způsob úhrady, pok zvolíte platba převodem, zašleme Vám platební informaci, pokud zvolíte platba dobírkou, bude Vám k částce připočtena částka 30 Kč za dobírku.Na našich prodejnách je možné uhradit zakázku na místě při převzetí.

- poštou na adresu LAGOON - FOTO a.s., Na Příkopě 814, Vsetín 755 01. Do obálky vložte fotografii a uveďte, prosím, objednávkový kod z ceníku nebo uveďte tvar a velikost keramiky, požadované barevné zpracování - buď ČB, sepie  nebo barva případně dekor - zlatá nebo platinová linka. Dále uveďte způsob doručení a to buď na naše vlastní prodejny v městech Vsetín, Praha 9 Galerie Harfa, Ostrava - Avion Shopping Park, Karviná - NC Tesco nebo Bystice pod Hostýnem - náměstí. Další způsob doručení je možný na některou z poboček Zásilkovny, aktuální seznam najdete na www.zasilkovna.cz nebo Vám doručíme zakázku na Vámi uvedenou adresu kurýrem GLS nebo DPD.

- objednáním přímo v našich prodejnách

Přijetí zakázky a předběžný termín zpracování Vám zpětně potvrdíme, zakázky zpracováváme zpravidla do 10ti pracovních dní.

V případě dotazů nás prosím kontaktujte:

keramika@lagoonfoto.cz

telefon grafik: 605 234 961

telefon expedice: 571 412 045, 604 287 212