Fotosběrna

Zákaznický servis


 

Informace ohledně stavu zakázek:  beranova@lagoonfoto.cz   -  Pro  získání informace ohledně stavu Vaší zakázky uveďte, prosím, číslo zakázky a celé jméno.

 

Pro kvalitní fotografii velikosti 10x15 cm je nutná minimální velikost dat 1MB. Zhotovíme však fotografie i z menších dat, je však nutné počítat s horší kvalitou  fotografie.

------------------------------------------------------

Do fotosběrny je možné nahrávat pouze data ve formátu JPG. Data z mobilního telefonu ve formátu png převeďte prosím na jpg.

----------------------------------------------------

Po nahrání zakázky si, prosím, zkontrolujte potvrzení objednávky, které Vám přijde okamžitě na Váš e-mail. Pokud zjistíte nejasnosti ve vyúčtování zakázky, kontaktujte nás na e-mailu beranova@lagoonfoto.cz nebo gabkova@lagoonfoto.cz

Doručení na SLOVENSKO:

Zákazníci, kteří si přejí doručit zakázku na Slovensko a platit poplatky v €, zvolí   zemi Slovensko. Automaticky budou mít v potvrzení objednávky ceny v € a bankovní spojení pro SEPA platbu v |€. Pokud vidíte v objednávce ceny v Kč, kontaktujte nás, zašleme Vám správné bankovní spojení pro Slovensko.


Děkujeme!

 


V případě dotazů či problémů nás prosím kontaktujte:


 

Po - Pá: 8:00 - 18:00

So: 8:00 - 12:00

 

Zpracování objednávek, informace o zakázkách:


Kancelář: +420 571 412 045

Mobil: +420 604 287 212

E-mail: fotky@lagoonfoto.cz

 

Technická podpora, informace o zakázkách:


Beranová Renata


Mobil: +420 603 150 915

E-mail: beranova@lagoonfoto.cz

 

 

Mapu odběrných míst naleznete

ZDE

Co je ořez/plný formát?

 

POKUD ZNÁTE MOŽNOSTI ZPRACOVÁNÍ - PŘEJÍT DO FOTOSBĚRNY

 

Proč si volím Způsob zpracování

 

V této době fotoaparáty nabízejí různé možnosti nastavení formátů. Z mobilních telefonů máme zpravidla panoramatické fotografie v poměru stran 9:16 (což odpovídá rozměru displeje mobilu). Fotografie 9x13 odpovídá poměru stran 3:4 a fotografie 10x15 odpovídá poměru stran 2:3. To je důvod, proč je nutné fotografie upravit.

 

Zákazníkům nabízíme 3 možnosti zpracování:

 

1. možnost vytisknout fotografie v plném formátu bez ořezu - Nechci ořez (plný formát / bílá v okrajích)

Vaše fotografie jednoduše nahrajete a my Vám je vytiskneme v plném nafoceném formátu. Avšak, z důvodu, že nesedí poměr stran, vzniknou Vám po stranách bílé proužky (červený rámeček označuje, jak bude výsledná fotografie vypadat).

 

 

2. možnost fotografie upravit (ořezat nebo udělat detail) do daného poměru stran prostřednictvím naší online aplikace - všechny fotky si upravím sám/sama

Již po nahrání fotografií máte fotografie připravené k tisku na celou plochu papíru s ořezem zarovnaným na střed. Zarovnání na střed dělá automat, ale to nemusí odpovídat Vašim požadavkům - ořezané detaily v horní nebo spodní části fotografie. Proto si pod fotografií zvolíte "Upravit si ořez" a fotografii si posunete, nebo uděláte výřez tak, aby se zachovaly všechny důležité detaily a kliknete na tlačítko "Ořezat". Fotografie bude na celou plochu papíru.

 

 

3. možnost nechat si upravit fotografie do poměru stran pracovníkem LagoonFoto s příplatkem 2 Kč/ks (0,008 Eur/ks)

Kolegyně za Vás upraví fotografie do formátu se zachováním všech důležitých detailů. 

Prejít do fotosběrny