Fotosběrna

Zákaznický servis


 

Informace ohledně stavu zakázek:  beranova@lagoonfoto.cz   -  Pro  získání informace ohledně stavu Vaší zakázky uveďte, prosím, číslo zakázky a celé jméno.

 

Pro kvalitní fotografii velikosti 10x15 cm je nutná minimální velikost dat 1MG. Zhotovíme však fotografie i z menších dat, je však nutné počítat s horší kvalitou  fotografie.

------------------------------------------------------

Do fotosběrny je možné nahrávat pouze data ve formátu JPG. Data z mobilního telefonu ve formátu png převeďte prosím na jpg.

----------------------------------------------------

Po nahrání zakázky si, prosím, zkontrolujte potvrzení objednávky, které Vám přijde okamžitě na Váš e-mail. Pokud zjistíte nejasnosti ve vyúčtování zakázky, kontaktujte nás na e-mailu beranova@lagoonfoto.cz nebo gabkova@lagoonfoto.cz

Doručení na SLOVENSKO:

Zákazníci, kteří si přejí doručit zakázku na Slovensko a platit poplatky v €, zvolí v registraci ve své adrese  zemi Slovensko. Automaticky budou mít v potvrzení objednávky ceny v € a bankovní spojení pro SEPA platbu v |€. Pokud vidíte v objednávce ceny v Kč, kontaktujte nás, zašleme Vám správné bankovní spojení pro Slovensko.


Děkujeme!

 


V případě dotazů či problémů nás prosím kontaktujte:


 

Po - Pá: 8:00 - 18:00

So: 8:00 - 12:00

 

Zpracování objednávek, informace o zakázkách:


Kancelář: +420 571 412 045

Mobil: +420 604 287 212

E-mail: foto@lagoonfoto.cz

 

Technická podpora, informace o zakázkách:


Beranová Renata


Mobil: +420 603 150 915

E-mail: beranova@lagoonfoto.cz

 

 

Mapu odběrných míst naleznete

ZDE

Jak nahrát fotografie

Před nahráváním fotografií do fotosběrny DOPORUČUJEME protřídit fotografie a připravit si je do  složky, lze nahrát pouze soubory jpg, rychlost nahrávánání dat závisí na kvalitě internetového připojení a velikosti dat.


Doporučujeme minimální veikost dat 1MG pro formát fotografie  10x15.


1) Zaregistrujte nebo se přihlaste na našich internetových stránkách – www.lagoonfoto.cz

 

 

2) Přejděte na stránku Fotosběrna.

 

 

3) Klikněte na tlačítko Nahrát fotografie.

 

 

DŮLEŽITÉ: Nezobrazuje se vám tlačítko NAHRÁT FOTOGRAFIE? Zkuste si, prosím, nainstalovat Adobe Flash Player a povolit Flash v prohlížeči.

 

 

4) Najděte si cestu k vašim fotografiím, označte je a klikněte na Otevřít.

 

TIP: vložení více fotografií najednou:

  • V případě nahrání celé složky - otevřete složku s fotografiemi a stiskněte kombinaci kláves „ctrl + A“. Všechny fotografie se označí. Poté stiskněte tlačítko otevřít a fotografie se začnou nahrávat.
  • V případě výběru jednotlivých fotografií - klikněte na první fotografii výběru a držte klávesu "shift". Kliknutím na poslední fotografii výběru označíte požadované fotografie. Poté stiskněte tlačítko otevřít a fotografie se začnou nahrávat.

 

 

5) Po dokončení nahrávání fotografií klikněte na Pokračovat v objednávce (dostanete se na druhý krok objednávky).

 

 

6) Zvolte požadovaný rozměr, povrch, ořez a počty fotografií.

 

TIP: Upravovat můžete i jednotlivé fotografie (rozměr, povrch, ořez i počet fotografií jednotlivých snímků).

 

POZOR: Fotografie, u kterých chcete měnit parametry, musíte mít označené zaškrtnutím. Ostatní fotografie musí být odznačeny. Pokud chcete hromadně změnit rozměr, povrch nebo ořez fotografií, klikněte na OZNAČIT VŠECHNY FOTOGRAFIE a pak vyberte požadovaný rozměr, povrch nebo ořez. Počet kusů a rozměr fotografie můžete jednotlivě měnit přímo ve výběrech pod fotografiemi.

 

7) Klikněte na Pokračovat v objednávce. (viz. obr. výše)

 

8) Vyplňte všechny potřebné údaje (fakturační a dodací), poté zvolte možnost platby a dopravy. V případě, že máte slevové vouchery, uveďte je do kolonek.

 

DŮLEŽITÉ: Každý řádek musí obsahovat POUZE JEDEN slevový voucher / kód. Slevový kód se zadává jako číselný kód, po správném zadání kódu systém fotosběrny cenu za předplacený počet fotografií odečte.

 

9) Klikněte na Pokračovat v objednávce.

 

10) Zkontrolujte si vaší objednávku v rekapitulaci a v případě úprav se vraťte o jednotlivé krok/y zpět. Nyní zaškrtněte, že souhlasíte s našimi obchodními podmínkami a klikněte na Odeslat objednávku fotografií.

 

DŮLEŽITÉ: Na e-mail vám dorazí rekapitulace Vaší objednávky. Zkontrolujte, prosím, zda obsahuje šestimístné číslo. V případě, že objednávka bude mít číslo „0“ opakujte objednávku znovu. Před novým nahráváním restartujte Váš internetový prohlížeč. Do poznámky pro nás napište, že opakujete nulovou objednávku.

 

Vážení zákazníci,

Fotosběrna přijímá data pouze ve formátu jpg,  nelze nahrávat ZIP soubory.

Akci Zlavomat nelze kombinovat s akcí foto +  album zdarma.

Upozornění pro zákazníky Slevomat a Zlavomat: 

Písmeno  v kodu voucheru určuje zakoupenou variantu:

 

Slevomat:

A Klasik 10x15

B Klasik 9x13

C rozměr 13x18

D perleť 30x45

E Premuim 9x13

F Premium 10x15


Zľavomat:

A Klasik 9x13 nebo 10x15

B 13x18

C perleť 30x45