Fotosběrna

Zákaznický servis


 

Informace ohledně stavu zakázek:  beranova@lagoonfoto.cz   -  Pro  získání informace ohledně stavu Vaší zakázky uveďte, prosím, číslo zakázky a celé jméno.

 

Pro kvalitní fotografii velikosti 10x15 cm je nutná minimální velikost dat 1MG. Zhotovíme však fotografie i z menších dat, je však nutné počítat s horší kvalitou  fotografie.

------------------------------------------------------

Do fotosběrny je možné nahrávat pouze data ve formátu JPG. Data z mobilního telefonu ve formátu png převeďte prosím na jpg.

----------------------------------------------------

Po nahrání zakázky si, prosím, zkontrolujte potvrzení objednávky, které Vám přijde okamžitě na Váš e-mail. Pokud zjistíte nejasnosti ve vyúčtování zakázky, kontaktujte nás na e-mailu beranova@lagoonfoto.cz nebo gabkova@lagoonfoto.cz

Doručení na SLOVENSKO:

Zákazníci, kteří si přejí doručit zakázku na Slovensko a platit poplatky v €, zvolí v registraci ve své adrese  zemi Slovensko. Automaticky budou mít v potvrzení objednávky ceny v € a bankovní spojení pro SEPA platbu v |€. Pokud vidíte v objednávce ceny v Kč, kontaktujte nás, zašleme Vám správné bankovní spojení pro Slovensko.


Děkujeme!

 


V případě dotazů či problémů nás prosím kontaktujte:


 

Po - Pá: 8:00 - 18:00

So: 8:00 - 12:00

 

Zpracování objednávek, informace o zakázkách:


Kancelář: +420 571 412 045

Mobil: +420 604 287 212

E-mail: foto@lagoonfoto.cz

 

Technická podpora, informace o zakázkách:


Beranová Renata


Mobil: +420 603 150 915

E-mail: beranova@lagoonfoto.cz

 

 

Mapu odběrných míst naleznete

ZDE

Jak nahrát fotografie

Před nahráváním fotografií do fotosběrny DOPORUČUJEME protřídit fotografie a připravit si je do  složky.

Tuto složku vložíte najednou do fotosběrny, pro komfortní odeslání doporučujeme tuto složku zazipovat a následně vložit ZIP soubor do fotosběrny.

Doporučujeme minimální veikost dat 1MG pro formát fotografie  10x15.


1) Zaregistrujte nebo se přihlaste na našich internetových stránkách – www.lagoonfoto.cz

 

 

2) Přejděte na stránku Fotosběrna.

 

 

3) Klikněte na tlačítko Nahrát fotografie.

 

 

DŮLEŽITÉ: Nezobrazuje se vám tlačítko NAHRÁT FOTOGRAFIE? Zkuste si, prosím, nainstalovat Adobe Flash Player.

 

 

4) Najděte si cestu k vašim fotografiím, označte je a klikněte na Otevřít.

 

TIP: vložení více fotografií najednou:

  • V případě nahrání celé složky - otevřete složku s fotografiemi a stiskněte kombinaci kláves „ctrl + A“. Všechny fotografie se označí. Poté stiskněte tlačítko otevřít a fotografie se začnou nahrávat.
  • V případě výběru jednotlivých fotografií - klikněte na první fotografii výběru a držte klávesu "shift". Kliknutím na poslední fotografii výběru označíte požadované fotografie. Poté stiskněte tlačítko otevřít a fotografie se začnou nahrávat.

 

 

5) Po dokončení nahrávání fotografií klikněte na Pokračovat v objednávce (dostanete se na druhý krok objednávky).

 

 

6) Zvolte požadovaný rozměr, povrch, ořez a počty fotografií.

 

TIP: Upravovat můžete i jednotlivé fotografie (rozměr, povrch, ořez i počet fotografií jednotlivých snímků).

 

POZOR: Fotografie, u kterých chcete měnit parametry, musíte mít označené zaškrtnutím. Ostatní fotografie musí být odznačeny. Pokud chcete hromadně změnit rozměr, povrch nebo ořez fotografií, klikněte na OZNAČIT VŠECHNY FOTOGRAFIE a pak vyberte požadovaný rozměr, povrch nebo ořez. Počet kusů a rozměr fotografie můžete jednotlivě měnit přímo ve výběrech pod fotografiemi.

 

7) Klikněte na Pokračovat v objednávce. (viz. obr. výše)

 

8) Vyplňte všechny potřebné údaje (fakturační a dodací), poté zvolte možnost platby a dopravy. V případě, že máte slevové vouchery, uveďte je do kolonek.

 

DŮLEŽITÉ: Každý řádek musí obsahovat POUZE JEDEN slevový voucher / kód. Slevový kód se zadává jako číselný kód, po správném zadání kódu systém fotosběrny cenu za předplacený počet fotografií odečte.

 

9) Klikněte na Pokračovat v objednávce.

 

10) Zkontrolujte si vaší objednávku v rekapitulaci a v případě úprav se vraťte o jednotlivé krok/y zpět. Nyní zaškrtněte, že souhlasíte s našimi obchodními podmínkami a klikněte na Odeslat objednávku fotografií.

 

DŮLEŽITÉ: Na e-mail vám dorazí rekapitulace Vaší objednávky. Zkontrolujte, prosím, zda obsahuje šestimístné číslo. V případě, že objednávka bude mít číslo „0“ opakujte objednávku znovu. Před novým nahráváním restartujte Váš internetový prohlížeč. Do poznámky pro nás napište, že opakujete nulovou objednávku.